Niemal każdego tygodnia piszemy o sukcesach naszych uczniów w różnorodnych konkursach, zawodach. Dzisiaj mam przyjemność poinformować wszystkich o niesamowitym sukcesie naszej pani wicedyrektor mgr inż. Krystyny Kucharek. Doskonale wiemy, że pasją pani dyrektor jest bieganie. W ubiegłą niedzielę brała udział w Pabianickim Półmaratonie ZHP, a wczoraj w Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie. Był to drugi maraton w jej życiu i od razu znalazła się na podium, i to na pierwszym miejscu w swojej kategorii wiekowej. Pani K. Kucharek wyprzedziła kolejną rywalkę o ponad 9 minut!

Tegoroczna edycja Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie (42,195 km) zgromadziła ponad 4 000 biegaczy.

I miejsce w maratonie dla pani K. Kucharek

 

Serdecznie gratulujemy!

Świetlica szkolna

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

Gazetka uczniów SP3