Wyróżnienia
NIEPRZECIĘTNA
PODSTAWÓWKA
2013certyfikat
  NAJLEPSZY 
 DYREKTOR
 
certyfikat_dyr
  WICEMISTRZ 
INTERNETU
2011
puchar
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Omnibus 2012

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

 

omnibus

 

 

 

 

 

Dnia 30.03.12r. odbyła się III edycja konkursu wiedzy ogólnej „OMNIBUS”. Wystartowały w nim następujące szkoły: SP3, SP1, SP8, SP17 i SP14. Konkurs składał się z kilku etapów. Uczniowie musieli rozpoznać Parki Narodowe, miasta Polski oraz Europy, w konkurencji "100 pytań do…" odpowiadali na pytania z wielu dziedzin. Musieli się wykazać zdolnościami manualnymi jak również znajomością przysłów w konkurencji kalambury. W następnych rundach rozpoznawali muzykę serialową, odpowiadali na trudne zadania matematyczne. Były również konkurencje sprawnościowe tj. celność do kosza, nawlekanie nitki na igłę, oraz układanie trudnej układanki.

Ostatecznie I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1. Nasza szkoła, którą reprezentowały: Julka Dyba z VIe, Agata Urbańska z VIc oraz Mateusz Jaksa z VIe pod opieką p. Anny Bujacz, stanęła na drugim stopniu podium. Trzecie miejsce zajęła SP17.

omnibus_dyplom

Liczymy na to, że w przyszłym roku w nowym składzie trójka również będzie startowała i osiągnie sukces. Powodzenia!

 /tekst i foto p. Anna Bujacz/

 

 

Share on facebook

 

 

 


 
Jesteśmy na Facebooku i Twitterze

Polub naszą stronę www.facebook.com/SP3Pabianice
Obserwuj nas na twitter.com/SP3Pabianice