e-dziennik

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

DYREKCJA SZKOŁY

 

 

 

 dyrektor waldemar dyrekcja marzenna dyrekcja krystyna dyrekcja katarzyna

dyrektor

  mgr Waldemar Flajszer    

wicedyrektor

I etap edukacyjny

   dr Marzenna Majchrzak    

wicedyrektor

II etap edukacyjny

mgr inż. Krystyna Kucharek 

kierownik świetlicy

mgr Katarzyna Miękina    

 

 

Rada pedagogiczna SP 3

 

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
1 Bara Grażyna edukacja wczesnoszkolna
2 Biegańska Klaudia język angielski
3 Brzozowska-Kłys Jolanta matematyka
4 Budziński Wojciech plastyka [urlop]
5 Bujacz Anna matematyka, informatyka
6 Ceglarek Anita muzyka
7 Cymerman Grzegorz technika, w-f
8 Czekalski Marek wychowanie fizyczne
9 Denuszek-Sroka Dobrosława edukacja wczesnoszkolna
10 Fibiger Dorota język polski
11 Flajszer Waldemar historia
12 Gęs Tadeusz religia
13 Gocałek Grażyna edukacja wczesnoszkolna
14 Gościłowicz Magdalena wychowanie fizyczne kl. 1-3
15 Gralak Ewa wychowanie fizyczne
16 Grzywala Dagmara język polski
17 Hanke Ewa biblioteka
18 Herszel-Pościk Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
19 Janiszewska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
20 Jarecka Mariola język polski
21 Jarek Anna religia
22 Jarzyńska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
23 Kapucińska Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
24 Karaszkiewicz Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
25 Kaszowska Ewa edukacja wczesnoszkolna
26 Kociołek Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
27 Kopka Aleksandra język angielski
28 Kosenchuk Svitlana wychowanie fizyczne kl. 1- 3
29 Kowalski Grzegorz religia
30 Krotowska Mirosława przyroda
31 Kubiak Maria język polski, wychowaie do życia w rodzinie
32 Kucharek Krystyna przyroda
33 Kulas Halina edukacja wczesnoszkolna
34 Kurasiewicz Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
35 Łondka Milena edukacja wczesnoszkolna
36 Mackiewicz Joanna edukacja wczesnoszkolna
37 Majchrzak Marzenna edukacja wczesnoszkolna, informatyka
38 Malinowska Dorota pedagog
39 Miękina Katarzyna świetlica
40 Nawrocka Beata edukacja wczesnoszkolna
41 Nawrot-Kamińska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
42 Nowaczyk Gabriela język angielski
43 Nowak Renata informatyka, matematyka
44 Nowicka Kinga edukacja wczesnoszkolna
45 Olczak-Wieczorek Iwona język angielski
46 Olesiak Andżelika edukacja wczesnoszkolna
47 Połosak Małgorzata świetlica
48 Rybak Katarzyna biblioteka
49 Saleta-Antol Edyta historia
50 Simiński Kamil wychowanie fizyczne
51 Sobczak Danuta przyroda
52 Sokołowski Lech język angielski kl. 1-3
53 Stachelska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
54 Starzyńska-Kloze Anna edukacja wczesnoszkolna
55 Stefańczyk Alicja wychowanie fizyczne [urlop]
56 Stępień Edyta świetlica
57 Szczegodzińska Kamila matematyka
58 Szkudlarek Ilona świetlica
59 Szynk Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
60 Szynkiewicz Małgorzata świetlica
61 Ściegienka Magdalena edukacja wczesnoszkolna
62 Tołoczko Anita język angielski, [urlop]
63 Urbańska Krystyna wychowanie fizyczne
64 Woszczak Krzysztof religia
65 Wróbel Aneta język angielski
66 Wróbel Marta pomoc nauczyciela
67 Wrzos-Grzanka Justyna edukacja wczesnoszkolna
68 Wucke Jolanta edukacja wczesnoszkolna
69 Zbierkowska-Madej Justyna pedagog

 

 

 

 

rok szkolny 2015/16

 

 

 

 

Rada Pedagogiczna SP3 rok szkolny 2015/2016

 

Lp.  NAZWISKO I IMIĘ  Pełniona funkcja
1. Bara Grażyna  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
2. Brzozowska-Kłys Jolanta Nauczyciel matematyki i informatyki
3. Budziński Wojciech  Nauczyciel plastyki
4. Bujacz Anna Nauczyciel matematyki i informatyki
5. Ceglarek Anita Nauczyciel muzyki
6. Cymerman Grzegorz Nauczyciel techniki i w-f
7. Czekalski Marek Nauczyciel w-f
8. Denuszek-Sroka Dobrosława  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
9. Fibiger Dorota  Nauczyciel j. polskiego/przewodnicząca zespołu humanistycznego
10. Flajszer Waldemar Nauczyciel historii / dyrektor szkoły
11. Gęs Tadeusz  Nauczyciel / katecheta
12. Głaszcz Marzena Nauczyciel w-f
13. Gocałek Grażyna  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
14. Gościłowicz Magdalena Nauczyciel w-f
15. Gralak Ewa  Nauczyciel w-f
16. Grzywala Dagmara  Nauczyciel j. polskiego
17. Hanke Ewa  Nauczyciel / bibliotekarz szkolny
18. Herszel-Pościk Agnieszka Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
19. Janiszewska Katarzyna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
20. Jarecka Mariola  Nauczyciel j. polskiego
21. Jarek Anna Nauczyciel katecheta / przewodniczący zespołu katechetycznego
22. Jarzyńska Agnieszka  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
23. Jench-Ciemnoczołowska Ewelina  
24. Jerzak Anna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
25. Kapucińska Aleksandra  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
26. Karaszkiewicz Aleksandra  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
27. Kaszowska Ewa  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
28. Kociołek Aleksandra Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
29. Kolasa Ewa Nauczyciel / wychowawca świetlicy
30. Kopka Aleksandra Nauczyciel j. angielskiego
31. Kowalski Grzegorz Nauczyciel religii
32. Krotowska Mirosława  Nauczyciel przyrody / przewodnicząca zespołu nauczycieli przyrody
33. Kubiak Maria  Nauczyciel j. polskiego
34. Kucharek Krystyna  Nauczyciel przyrody / wicedyrektor szkoły
35. Kulas Halina Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
36. Kurasiewicz Aleksandra Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
37. Leżańska Iwona Nauczyciel / wychowawca świetlicy
38. Łondka Milena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
39. Mackiewicz Joanna  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
40. Majchrzak Marzenna  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej / wicedyrektor szkoły
41. Malinowska Dorota  Nauczyciel / pedagog szkolny
42. Michalak Justyna Nauczyciel / wychowawca świetlicy
43. Miękina Katarzyna  Nauczyciel / kierownik świetlicy
44. Nawrocka Beata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
45. Nawrot-Kamińska Jolanta  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
46. Nowaczyk Gabriela Nauczyciel angielskiego /przewodniczący zespołu językowego
47. Nowak Renata Nauczyciel matematyki i informatyki
48. Olczak-Wieczorek Iwona Nauczyciel j. angielskiego
49. Papiewska Katarzyna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
50. Połosak Małgorzata Nauczyciel / wychowawca świetlicy
51. Rybak Katarzyna Nauczyciel / bibliotekarz szkolny
52. Saleta-Antol Edyta Nauczyciel historii
53. Sapińska Elżbieta Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
54. Simiński Kamil Nauczyciel w-f
55. Sobczak Danuta Nauczyciel przyrody
56. Sokołowski Lech Nauczyciel j. angielskiego
57. Stachelska Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
58. Starzyńska-Kloze Anna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
59. Stefańczyk Alicja Nauczyciel w-f
60. Stępień Edyta Nauczyciel / wychowawca świetlicy
61. Szczegodzińska Kamila Nauczyciel matematyki /przewodnicząca zespołu przedmiotów ścisłych
62. Szynk Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
63. Szynkiewicz Małgorzata Nauczyciel / wychowawca świetlicy
64. Tołoczko Anita Nauczyciel j. angielskiego
65. Tomaszewska Małgorzata Nauczyciel / wychowawca świetlicy
66. Urbańska Krystyna Nauczyciel w-f
67. Wiktor Joanna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
68. Woszczak Krzysztof Nauczyciel/ katecheta
69. Wróbel Aneta Nauczyciel j. angielskiego
70. Wróbel Marta Pomoc nauczyciela
71. Wrzos-Grzanka Justyna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
72. Wucke Jolanta Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
73. Zbierkowska-Madej Justyna Pedagog szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty unijne, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

 

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

 

e-mail: sp3pabianice@op.pl

 

 

Drukuj

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania