Wyróżnienia
NIEPRZECIĘTNA
PODSTAWÓWKA
2013certyfikat
  NAJLEPSZY 
 DYREKTOR
 
certyfikat_dyr
  WICEMISTRZ 
INTERNETU
2011
puchar
NOWOŚCI
Z ŻYCIA SZKOŁY ŚWIETLICA

KONKURSY
SuperTrójka

SuperTrójka

            W...

SAMORZĄD SZKOLNY
Wybrano imię dla pieska

Wybrano imię dla pieska

  Piesek ze schroniska,...

Portret Mojej Mamy - nagrody

Portret Mojej Mamy - nagrody

  Portret Mojej Mamy      ...

SPORT

PEDAGOG
WYPRAWKA SZKOLNA 2015/2016

WYPRAWKA SZKOLNA 2015/2016

  WYPRAWKA SZKOLNA 2015/...

OGŁOSZENIA
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Srebrna tarcza najlepszego ucznia SP3 2014/2015

 

Srebrną tarczę najlepszego ucznia SP3 otrzymują każdego roku laureaci konkursu SuperTrójka oraz uczniowie z klas szóstych, którzy otrzymali najwyższą średnią ocen z wszystkich przedmiotów i jedną z najwyższych ocen z zachowania. W tym roku srebrną tarczę otrzymała również uczennica klasy piątej, która zdobyła najwyższą z możliwych do uzyskania średnią ocen - 6,0.

SREBRNĄ TARCZĘ SP3 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 ZDOBYLI:

Zofia Góra z kl. IV e (laureatka SuperTrójki)

Mateusz Grzelik z kl. V e (laureat SuperTrójki)

Agata Białek kl. z VI e (laureatka SuperTrójki, jedna z najwyższych średnich ocen w kl. szóstych)

Dagmara Olejnik z kl. VI c (najwyższa średnia ocen w kl. szóstych)

Anna Ozimek z kl. V b (najwyższa średnia ocen w Pabianicach)

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SP3 ROK SZKOLNY 2014 – 2015

SWIADECTWA

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie

w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach

rok szkolny 2014/2015

 

1. Ozimek Anna kl. V b 6,00 wz

2. Olejnik Dagmara kl. VI c 5,82 wz

3. Witasik Patryk kl. V b 5,82 wz

4. Białek Agata kl. VI e 5,73 wz

5. Świtoniak Aleksandra kl. VI a 5,70 wz

6. Tołoczko Jan kl. VI a 5,64 wz

7. Antczak Julian kl. V d 5,64 wz

8. Grzelik Mateusz kl. V e 5,64 wz

9. Sztranek Jan kl. V d 5,64 wz

10. Gajda Katarzyna kl. IV b 5,60 wz

11. Góra Zofia kl. IV e 5,60 wz

12. Maurer Wiktoria kl. IV b 5,60 bdb

13. Bojanowska Paulina kl. VI e 5,55 wz

14. Kitlińska Zuzanna kl. VI a 5,55 wz

15. Usaczew Barbara kl. VI c 5,55 wz

16. Witasik Michał kl. V b 5,55 bdb

17. Dłubakowski Jakub kl. IV e 5,50 wz

18. Kaszowska Wiktoria kl. VI a 5,45 wz

19. Kowalski Michał kl. VI b 5,45 bdb

20. Seroczyński Kacper kl. VI c 5,45 bdb

21. Peć Zuzanna kl. V e 5,45 wz

22. Świtoniak Izabela kl. V d 5,45 bdb

23. Włodarczyk Patrycja kl. V a 5,45 wz

24. Adamkiewicz Zofia kl. IV b 5,40 bdb

25. Dąbrowska Helena kl. IV a 5,40 wz

26. Jończyk Patrycja kl. IV b 5,40 wz

27. Kaczmarek Martyna kl. IV b 5,40 bdb

28. Siedlecka Zuzanna kl. IV d 5,40 wz

29. Sobczyk Natalia kl. V e 5,40 bdb

30. Majzer Mateusz kl. VI b 5,40 bdb

31. Pęczek Piotr kl. VI a 5,40 wz

32. Berut Nadia kl. V d 5,36 bdb

33. Kozłowska Karolina kl. V e 5,36 bdb

34. Wiąckiewicz Adrian kl. V a 5,36 wz

35. Banasik Gabriela kl. VI c 5,36 bdb

36. Biegańska Julia kl. VI e 5,36 wz

37. Gralak Kacper kl. VI c 5,36 wz

38. Molenda Marcelina kl. VI b 5,36 bdb

39. Nurczyński Damian kl. VI d 5,36 bdb

40. Szczegodziński Jakub kl. VI c 5,36 wz

41. Szwej Paulina kl. VI c 5,36 bdb

42. Brol Oliwia kl. IV b 5,30 bdb

43. Fiuk Jakub kl. IV e 5,30 bdb

44. Gerasik Kacper kl. IV e 5,30 bdb

45. Marcinkowski Dawid kl. IV e 5,30 bdb

46. Nawrot Jakub kl. IV d 5,30 wz

47. Sieroń Karol kl. IV b 5,30 bdb

48. Bajer Lidia kl. V b 5,27 bdb

49. Siniarska Inez kl. V b 5,27 bdb

50. Stachura Julia kl. V b 5,27 bdb

51. Stępień Adam kl. V d 5,27 bdb

52. Stusio Aleksandra kl. V d 5,27 bdb

53. Frankowski Stanisław kl. VI b 5,27 bdb

54. Jakubiec Julia kl. VI a 5,27 wz

55. Olejnik Kamil kl. V a 5,20 wz

56. Bojanowski Szymon kl. IV d 5,20 bdb

57. Brzozowski Jakub kl. IV e 5,20 bdb

58. Długosz Magdalena kl. IV d 5,20 wz

59. Gosławska Oliwia kl. IV e 5,20 bdb

60. Jabłoński Jakub kl. IV e 5,20 bdb

61. Kaczyk Amelia kl. IV e 5,20 bdb

62. Pierzchalski Hubert kl. IV e 5,20 bdb

63. Szczepanik Cyprian kl. IV b 5,20 bdb

64. Szkudlarek Oliwier kl. IV a 5,20 wz

65. Sławek Weronika kl. VI d 5,18 bdb

66. Adamek Klaudia kl. V e 5,18 bdb

67. Glinkowski Piotr kl. V b 5,18 bdb

68. Pikula Roksana kl. V e 5,18 bdb

69. Rybowski Mikołaj kl. V d 5,18 bdb

70. Szczęsna Anna kl. V d 5,18 wz

71. Wolska Nikola kl. V a 5,18 bdb

72. Bartelmus Joanna kl. IV e 5,10 bdb

73. Buraczyńska Wiktoria kl. IV a 5,10 bdb

74. Góralczyk Julia kl. IV c 5,10 wz

75. Gross Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

76. Jachowicz Jan kl. IV b 5,10 bdb

77. Jaworska Amelia kl. IV c 5,10 wz

78. Karasiński Patryk kl. IV a 5,10 bdb

79. Kudra Iga kl. IV c 5,10 wz

80. Pluta Patryk kl. IV e 5,10 bdb

81. Zawiasa Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

82. Biesiacka Adrianna kl. V b 5,10 wz

83. Bajer Katarzyna kl. V e 5,09 bdb

84. Biesaga Zofia kl. V b 5,09 wz

85. Karasińska Marta kl. V e 5,09 wz

86. Pietrzak Olga kl. V d 5,09 wz

87. Przyk Szymon kl. V d 5,09 bdb

88. Witkowski Maciej kl. V d 5,09 bdb

89. Mikołajczyk Natalia kl. VI c 5,09 bdb

90. Podczaski Łukasz kl. VI b 5,09 bdb

91. Stankiewicz Ada kl. VI a 5,09 wz

92. Bryś Marcelina kl. IV d 5,00 bdb

93. Fuk Wiktoria kl. IV d 5,00 bdb

94. Krasińska Martyna kl. IV d 5,00 wz

95. Kubiak Wiktoria kl. IV c 5,00 wz

96. Pomorski Paweł kl. IV c 5,00 bdb

97. Sarnik Miłosz kl. IV b 5,00 bdb

98. Szyszkowska Oliwia kl. IV c 5,00 bdb

99. Śmiałkowska Zuzanna kl. IV e 5,00 bdb

100. Wojtaszek Wojciech kl. IV e 5,00 bdb

101. Kazimierczak Marietta kl. V d 5,00 bdb

102. Kunicka Natalia kl. V d 5,00 bdb

103. Paszkiewicz Róża kl. V d 5,00 bdb

104. Kolasiński Maciej kl. VI b 5,00 bdb

105. Marciniak Michał kl. VI e 5,00 bdb

106. Miller Julia kl. VI a 5,00 wz

107. Zawada Michał kl. VI a 5,00 wz

108. Kopka Karolina kl. IV e 4,90 bdb

109. Kowalska Kinga kl. IV e 4,90 bdb

110. Ulężałka Marcel kl. IV a 4,90 wz

111. Okruszek Natalia kl. IV a 4,90 bdb

112. Siewiera Weronika kl. IV a 4,90 bdb

113. Zamolska Oliwia kl. IV e 4,9 bdb

114. Helbik Patrycja kl. V e 4,91 bdb

115. Jachymek Aleksandra kl. V a 4,91 bdb

116. Łaska Paulina kl. V e 4,91 bdb

117. Menc Karolina kl. V b 4,91 bdb

118. Wąsik Jakub kl. V a 4,91 wz

119. Sasanin Jasmina kl. V d 4,90 wz

120. Jarzębowska Maria kl. VI d 4,91 bdb

121. Adamian Szymon kl. V d 4,82 bdb

122. Czaplińska Klaudia kl. V e 4,82 bdb

123. Fręch Wiktoria kl. V b 4,82 bdb

124. Gross Jakub kl. V d 4,82 bdb

125. Krysiak Marta kl. V b 4,82 wz

126. Minias Magdalena kl. V d 4,82 wz

127. Oberle Antoni kl. V d 4,82 bdb

128. Podgrodzki Amadeusz kl. V e 4,82 bdb

129. Drószcz Zuzanna kl. VI b 4,82 bdb

130. Mikołajczyk Aleksandra kl. VI c 4,82

131. Nawrocki Damian kl. VI d 4,82 bdb

132. Sztandera Daria kl. VI c 4,82 bdb

133. Tuzikiewicz Bartosz kl. VI d 4,82 bdb

134. Bonczał Weronika kl. IV a 4,80 bdb

135. Chojniak Jan kl. IV kl. IV d 4,80 bdb

136. Czap Kacper kl. IV d 4,80 bdb

137. Gawlik Mateusz kl. IV a 4,80 bdb

138. Kasznicka Maria kl. IV a 4,80 wz

139. Kędzierska Amelia kl. IV b 4,80 bdb

140. Krata Mateusz kl. IV b 4,80 bdb

141. Leska Krystian kl. IV b 4,80 bdb

142. Niewiadoma Iga kl. IV d 4,80 wz

143. Śmiałkowski Szymon kl. IV e 4,80 bdb

144. Wojciechowski Hubert kl. IV e 4,80 bdb

145. Pomorski Tomasz kl. IV c 4,78 bdb

Więcej…

 

Podwórko Nivea powstanie przy naszej szkole!

 

 

1 maja 2015 r., w samo południe, na stronie www.nivea.pl podano oficjalne wyniki głosowania oraz listę TOP 20 lokalizacji, w których zostaną w miesiącach lipiec - sierpień wybudowane Place Zabaw o wartości 150000 zł każdy!

Oto link TOP 20 lokalizacji . Lista znajduje się w zakładce Ranking, po prawej stronie okna.

top

Pabianice nie tylko otrzymają wymarzony Plac zabaw, ale mogą być dumne z I miejsca w Polsce! Niezwykła mobilizacja mieszkańców (i nie tylko mieszkańców) Pabianic przyniosła wspaniały, wymierny efekt!

Dziękujmy wszystkim, którzy wspierali akcję!

Już dziś rozpoczął się drugi etap głosowania, w którym biorą udział miejscowości spoza pierwszej dwudziestki. Możemy nadal głosować wspierając pobliską Markówkę, która w tej chwili ma 1228 głosów i jest na 464 pozycji. Zachęcamy do dalszego głosowania! :)

 

Dziękujemy!

dzikujemy

 

 

 

W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Pabianicach składam podziękowania panu Kamilowi Mistrzakowi właścicielowi Drukarni "Dakama", który nieodpłatnie wydrukował dla szkoły wiele tysięcy plakatów i ulotek czynnie wspierając naszą akcję Podwórko Nivea.

Panie Kamilu dziękujemy z całego serca! Uśmiech

Dyrektor Szkoły

Waldemar Flajszer

 

certyfkat

dbi

Jesteśmy na Facebooku i Twitterze

Polub naszą stronę www.facebook.com/SP3Pabianice
Obserwuj nas na twitter.com/SP3Pabianice